Piotr Pręgowski prowadzenie imprez - kontakt - BIG MEDIA Wyróżniony

Informacje:

PIOTR PRĘGOWSKI PROWADZENIE IMPREZ - KONTAKT

Piotr Pręgowski znakomicie sprawdza się w roli konferansjera przy prowadzeniu wszelkiego rodzaju imprez, łącząc talent aktorski z niebywałym poczuciem humoru i charyzmą. Rola konferansjera to jego żywioł. Aktor nawiązuje świetny kontakt z publicznością, jest pełen pozytywnej energii, niezwykle otwarty i sympatyczny.

Piotr Pręgowski jest przede wszystkim znakomitym prowadzącym wszelkiego rodzaju wydarzenia „ludyczne”: dożynki, konkursy sołtysów, święto ziemniaka, konkursy lepienia pierogów itp. Aktor chętnie rozmawia z gośćmi eventów także poza sceną, pozuje do wspólnych zdjęć itp. Wydarzenie prowadzone przez tego aktora z pewnością będzie należało do udanych.

Nie trzeba długo opisywać tej postaci, gdyż jest to ceniony polski aktor, wystąpił w licznych filmach i serialach telewizyjnych. Widzowie znają go m.in. z takich produkcji jak „Zmiennicy”, „Camera Cafe” czy legendarnego filmu „Miś”. Od niedawna aktor zabawia publiczność występując w kabarecie Ławeczka.

Proponuje świetne, kabaretowe One Man Show, w które angażuje widzów. Zaprasza ich na scenę, organizuje pełne humoru konkursy i quizy. Ma świetny kontakt z publicznością. 

Jest także świetnym bohaterem spotkania „aktor - widzowie”, podczas którego opowiada o swojej pracy, cieniach i blaskach sławy itp.

Jeżeli chcesz, aby twoje wydarzenie zostało poprowadzone w humorystyczny i żywiołowy sposób, powinieneś zainteresować się Piotrem Pręgowskim, którego jesteśmy przedstawicielami.

Piotr Pręgowski prowadzenie imprez - BIG MEDIA 

 

 

Trio Spoko to nowy projekt muzyczno - rozrywkowy Piotra Pręgowskiego, wybitnego komika, popularnego aktora, słynnego Pietrka z najlepszego polskiego serialu „Ranczo”. W najnowszym show Piotr Pręgowski wykonuje znane piosenki z „Rancza”, ale nie tylko. Śpiewa też popularne przeboje oraz utwory napisane specjalnie dla niego. Towarzyszą mu profesjonalni muzycy. 

TRIO SPOKO jest znakomitym zespołem do zabawy! Proponowany program nosi tytuł „Mega wypas” i jest... mega wypasiony. To niezwykła dawka humoru, śpiewu i muzyki na żywo, a przede wszystkim świetnej zabawy popularnego Artysty z Publicznością. Projekt znakomicie sprawdza się podczas imprez plenerowych, festynów, koncertów w domach kultury itp., ale także w czasie eventów dla firm. Sympatyczny aktor - na życzenie Organizatora - może po koncercie wyjść do    widzów,  spędzić z nimi czas, porozmawiać, zrobić zdjęcia, rozdać autografy itp .

 

Media